Spirit 2

Stoupejte do výšin s nejnovější technologií!

Spojení

Jednotku lze používat na naprosté většině modelů helikoptér i plošníků. Cílí na skupinu větších. Ideální pro vrtulníky třídy 550 a výše.

Zaměřeno na detail

Jednotka je zhotovena z velmi odolné slitiny hliníku jakou je AL6061-T6. Krabička je vyrobena přesným CNC obráběním a laserovým gravírováním.

Mnoho funkcí

Všechny dostupné funkce jsou vždy zdarma bez jakýchkoli poplatků. Samozřejmostí je plnohodnotný záchranný systém, governor, integrace s vysílači a další.

12-osý Fusion

První jednotka na světě využívající 12-axis Sensor Fusion technologii. Pro přesnost jako po kolejích a extrémní odolnost vůči vibracím.

Zdvojené napájení

Spolehlivost o třídu výše. Spirit 2 nezaskočí dokonce ani zkrat připojených periférií.

Ochrana všech pinů

Všechny piny jednotky Spirit 2 majíochranu před nesprávný zapojením. Jednotky Spirit 2 jsou navrženy tak, aby fungovaly co nejdéle.

Rozšířená ochrana Brown-out

Spirit 2 má vynikající schopnost fungovat i s nevhodným palubním napájením.


For helicopters

Can be used on all flybar and flybarless helicopters with 3x cyclic servos and 1x tail servo whether you are beginner or advanced 3D pilot.

For aircrafts

Just by flashing Aero firmware you can fly with your favorite fixed-wing model with 2-4x servos. Enjoy everything you know from Helicopter world including Stabilisation and Rescue modes.

For unbeatable cost

There is no other unit that will provide you similar amount of features at the same level of quality and for such price.