It is currently Tue 19. Mar 2024 4:07:09

All times are UTC + 1 hour





Post new topic Reply to topic  [ 8 posts ] 
  Print view Previous topic | Next topic 
Author Message
PostPosted: Wed 17. Jul 2019 8:25:25 
Offline

Joined: Thu 19. Jul 2018 13:54:36
Posts: 34
Location: Litoměřice
Dobrý den, měl bych dotaz ohledně fungování záchrany na jednotce Spirit Pro . Pro informaci jednotku Spirit Pro mám namontovanou na vrtulnících T-Rex 500 a Logo 700. Do doby když jsem létal, jak se říká katolicky a létal pouze horozontálně , tak při aktivaci záchrany se heli srovnala do horizontu a vystoupala kolmo nahoru dokud jsem ji nevypnul.
Včera jsem zkoušel udělat 3 tažené lopingy za sebou a hned po tom ještě 3výkruty na místě .
Při létání si občas zapnu záchranu, abych ji měl v podvědomí.
Vrtulník letěl pomalu v horizontálním letu co jsem dokončil 6 výše uvedených prvků. Jaké bylo moje překvapení, když se po aktivaci záchrany vrtulník jakoby vzepnul postavil se kabinou vzhůru pod úhlem asi 45 stupňů a šikmo začal pod tímto úhlem stoupat. Docela mě to překvapilo, ještě, že jsem byl ve větší výšce. Nedalo mi to a ve druhém letu jsem zkusil aktivovat opět záchranu a ta fungovala jak má. Vrtulník vystoupal kolmo vzhůru. Potom jsem zopakoval zase 3 lopingy, zapnul záchranu a zase se vrtulník naklonil a stopupal pod úhlem 45 st. vzhůru.
Záchranu mám normal, ale na to abych dal heli do invertu a potom jsem aktivoval záchranu jsem se bál. Při normálním létání bez lopingů výkrutů, souvratů se po aktivování záchrany když je heli v invertu . vystoupá kolmo nahoru a po 1 vteřině (jak mám nastaveno) se krásně převrátí lyžinami dolů.
Ptám se proto , že nevím zdali je toto chování záchrany normální.
Nedovedu si představit co by vrtulník udělal v ivertu nízko nad zemí po aktivaci záchrany.
Jinak co se týče jednoky při létání , jsem spokojený , jen by mě zajímalo to chování při aktivaci záchrany :-)

_________________
Logo 700,T-Rex 500X Dominator, Spirit PRO, GeoLink, Jeti DC-24


Top
 Profile  
 
PostPosted: Wed 17. Jul 2019 9:42:03 
Offline
Site Admin

Joined: Mon 29. Apr 2013 16:06:44
Posts: 12198
Dobrý den,

chování je s určitostí špatné - není to normální.

Jako první doporučuji překontrolovat základní nastavení jednotky, především, zda při pohledu do karty Diagnostika sedí směry všech kanálů.
Převážně se jedná o kanál kolektivu, směrovky, výškovky, křidélek.
Dále i nastavená Pozice jednotky musí odpovídat.

Existuje možnost jak jednotku zapojit a nastavit tak, aby to na oko fungovalo a létalo. Avšak zapojení je nesprávné a člověk co se snaží jen dosáhnout správného chování modelu na "zemi" si toho nemusí všimnout nebo to nějak řešit.
Ale má to pak vliv na letový projev a především záchranný režim, který bude fungovat správně pouze ve velmi omezené míře.

Záchranný režim musí fungovat přesně i v řádově náročnějších situacích.

_________________
Spirit System developer


Top
 Profile  
 
PostPosted: Wed 17. Jul 2019 10:50:41 
Offline

Joined: Thu 19. Jul 2018 13:54:36
Posts: 34
Location: Litoměřice
Díky za odpověď. Na kartě diagnostika vše sedí jak má , bez ověření této záložky v nastavení by mě ani nenapadlo jít s heli do vzduchu. Orientace jednotky je podle manuálu v pořádku. Při létání jednotka pracuje bezchybně a to i s modulem Geo Link. Jen mě prostě zarazilo to, že po nějaké té lehčí akrobacii ta záchrana netáhla vrtulník nanoru, jak jsem byl zvyklý , ale dozadu pod úhlem skoro 45 stupňů

_________________
Logo 700,T-Rex 500X Dominator, Spirit PRO, GeoLink, Jeti DC-24


Top
 Profile  
 
PostPosted: Wed 17. Jul 2019 11:01:09 
Offline
Site Admin

Joined: Mon 29. Apr 2013 16:06:44
Posts: 12198
Nejlepší je se kouknout na tuto stránku kde je seznam všech možných příčin, které by mohly vést k danému chování:
http://manual.spirit-system.com/index.p ... _Rescue/cs

Mohlo by třeba jít jen o to, že se po připojení napájení dělala předletová kontrola a model ležel nějakou dobu na boku.

_________________
Spirit System developer


Top
 Profile  
 
PostPosted: Wed 17. Jul 2019 11:27:25 
Offline

Joined: Thu 19. Jul 2018 13:54:36
Posts: 34
Location: Litoměřice
Díky za rychlou odpověď. Tak jsem se díval do toho manuálu viz odkaz a v úvahu by připadal pouze bod 4. tzn. že při aktivaci systému není heli úplně přesně vodorovně ve všech osách. Startuji z travnaté plochy a je možné že při aktivaci systému je heli nakloněna +- 3 st nějakým směrem. Úplnou vodorovnbost při aktivaci ve všech osách nejsem schopen zajistit . Po aktivaci model přenesu caa10m . Před startem automaticky pouze přepínačem nastavuji novou domovskou pozici pro GeoLink a cvaknu do mžitkového přepínače záchrany zda se listy nastaví do kladné kodnoty. Na kniply na vysílači nesahám . Páku kolektivu mám v nule uprostřed . Pak roztočím rotor, trochu přidám kolektiv a vrtulník krásně visí na místě bez nutnosti zásahu do řízení . Žádnou stabilizaci nemám aktivní. Normálně létám žádné akrobatické prvky a občas k získání návyku zapnu záchranu a helina krásně vystoupá kolmo vzhůru. Takto funguje až do bodu, než začnu dělat nějaké prvky jako jsem popisoval v úvodu. Pak už se záchrana nechová tak způsobně jako před tím než jsem začal. Vše se odehraje během jednoho letu.
Jediné co mě napadá je ta inicializace, že heli není absolutně vodorovně

_________________
Logo 700,T-Rex 500X Dominator, Spirit PRO, GeoLink, Jeti DC-24


Top
 Profile  
 
PostPosted: Thu 18. Jul 2019 12:31:30 
Offline
Site Admin

Joined: Mon 29. Apr 2013 16:06:44
Posts: 12198
Dobrý den,

toto problém nepředstavuje, takže startovací plochu není nutné řešit.

Mohlo by mít pouze vliv co se děje s modelem během přenášení na plochu.
Předpokládám, že měření vibrací se provádělo? I když je model nový, tak to neznamená, že tam bude vše v pořádku.
Příp. ventilátor na modelu také není?

_________________
Spirit System developer


Top
 Profile  
 
PostPosted: Thu 18. Jul 2019 13:15:14 
Offline

Joined: Thu 19. Jul 2018 13:54:36
Posts: 34
Location: Litoměřice
Měření vibrací proběhlo a je minimální . Kdyby vibrace nebyly v normě, tak bych s modelem vůbec neodstartoval. Ventilátor na reglu není .
Včera jsem udělal další pokus . Po odstartování zavisel vyzkoušel záchranu . Šla předpisově kolmo vzhůru. pak jsem zaletěl 3 tažené lopingy , následně na to 3x výkrut na místě a potom jsem k tomu přidal 3 souvraty tokovou jako kolíbku . Rozletět se vrtulník kolmo kabinou nahoru otočka o 180 st. vrtulník letí dolů přitáhnout kabina kolmo nahoru otočka o 180 st . a tahle 3x za sebou. Potom jsem vrtulník ustálil do visu a na místě ve výšce asi 20m jsem zkusil záchranu. Vrtulník se vzepjal zase přiblížně 45 st a stoupal, ale ne rovně nahoru ale asi pod úhlem 30 st. do pravé strany. takže jakoby šikmo nahoru .
Další let jsem létal jen tak katolicky :-) , Žádné přemety souvraty výkruty , záda. Pouze vodorovně a couvání. Let trval skoro 10 min . Během letu jsem zkusi asi 5 x záchranu a ta reagovala naprosto dokonale kolmo vzhůru .
Když to dnes půjde , tak to vyzkouším s Logem 700 kde mám také Spirita Pro s modulem Geo Link .

_________________
Logo 700,T-Rex 500X Dominator, Spirit PRO, GeoLink, Jeti DC-24


Top
 Profile  
 
PostPosted: Thu 18. Jul 2019 18:22:54 
Offline

Joined: Sun 23. Mar 2014 12:13:16
Posts: 261
Location: Černošice/Praha
Mně se záchrana funguje podobně. Při normálním létání, různorodé 3D prvky, jde kolmo nahoru. Klidně 4-5 minut letu. Vzápětí udělám 3 krát souvraty do U a záchrana jde cca 30-45 stupňů šikmo. Vibrace minimální, po zapojení vrtulník nepřenáším. Devil 380, Spirit Pro, bez ventilátoru.

_________________
TDF, TDR, Logo 600SX, Oxy 4 Max @ 3Digi, VBar Neo, Spirit, Grapuner mz-32, mx-20


Top
 Profile  
 
Display posts from previous:  Sort by  
Post new topic Reply to topic  [ 8 posts ] 

All times are UTC + 1 hour


Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 1 guest


You cannot post new topics in this forum
You cannot reply to topics in this forum
You cannot edit your posts in this forum
You cannot delete your posts in this forum
You cannot post attachments in this forum

Search for:
Jump to:  
cron



Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
skymiles_red v1.0.1 designed by Team -Programming forum-سيارات للبيع .