It is currently Thu 28. Mar 2024 22:56:51

All times are UTC + 1 hour





Post new topic Reply to topic  [ 2 posts ] 
  Print view Previous topic | Next topic 
Author Message
 Post subject: Záchrana - pochvala
PostPosted: Sun 14. Feb 2016 20:24:22 
Offline

Joined: Sun 08. Mar 2015 20:06:59
Posts: 66
Ahojte.
Tak včera jsem musel smeknout před záchranou ve Spiritu. Při takovém nějakém jakoby pyroflipu najednou začaly listy vydávat divný zvuk a helina šla pomalu dolů. Jenže byla zrovna v invertu, tak jsem zamáčknul záchranu, helina se metr nad zemí obrátila a trochu ztěžka dosedla. Ukázalo se, že vyskočilo očko z kuláku. Škody - pouze prasklá směrovka.
Dá se skoro říct, že Spirit umí létat i s jedním listem :D
Super.


Attachments:
Agile-bác.jpg
Agile-bác.jpg [ 190.43 KiB | Viewed 2147 times ]

_________________
Protos,Agile 5.5,T14SG.....
Top
 Profile  
 
 Post subject: Re: Záchrana - pochvala
PostPosted: Thu 23. Aug 2018 18:29:30 
Offline

Joined: Thu 19. Jul 2018 13:54:36
Posts: 34
Location: Litoměřice
Dneska jsem byl opět něco málo zalétat. Při 3 letu jsem nějak zratil orientaci a tušil, že je zle. Cvakl jsem záchranu a po chvilce návrat domů. V těchto 30 - ti pro mě nekonečných vteřinách se v podstatě Spirit s Geolinkem zaplatily. Velká pochvala za super výrobek , který je bezchybný a funkční. Když už jsem něvěděl jak helina letí, tak jsem prostě osud nechal na technice. Ještě jednou veliké díky. Vrtulník se ze 100metrové vzdálenosti a výšky 150m vrátil s přesností 1 m nad místo startu :shock: :shock: . Prostě boží. Kamarád co tam byl se mnou , tak jen zíral a pravil že do dalšího vrtulníku pořídí určitě Spirita. To ho utvrdilo ještě v tom, když jsem se pomocí BT moduli připojil na chytrý telefon a tam mu ukázal co lze na poli vše pohodlně nastavit :-)
Jsem si vědom toho, že kdybych nespěchal, tak se to asi nestane, ale zase jsem měl možnost celý systém otestovat a dopadlo to na výbornou. Kdyby nebylo GeoLinku a Sprita, tak nevím co by mi z mého Trexe 500X zbylo.
Pro upřesnění létal jsem nad velkým posekaným polem bez zástavby a drátů el. vedení :-)

_________________
Logo 700,T-Rex 500X Dominator, Spirit PRO, GeoLink, Jeti DC-24


Top
 Profile  
 
Display posts from previous:  Sort by  
Post new topic Reply to topic  [ 2 posts ] 

All times are UTC + 1 hour


Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 1 guest


You cannot post new topics in this forum
You cannot reply to topics in this forum
You cannot edit your posts in this forum
You cannot delete your posts in this forum
You cannot post attachments in this forum

Search for:
Jump to:  



Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
skymiles_red v1.0.1 designed by Team -Programming forum-سيارات للبيع .