It is currently Sun 12. May 2024 22:37:56

All times are UTC + 1 hour





Post new topic Reply to topic  [ 41 posts ]  Go to page Previous  1, 2, 3, 4, 5  Next
  Print view Previous topic | Next topic 
Author Message
 Post subject: Re: POROVNÁNÍ
PostPosted: Thu 27. Mar 2014 13:57:09 
Offline

Joined: Mon 13. May 2013 22:56:52
Posts: 65
Takže začnu výpisem jednotek co jsem měl a bude to od nejhoršího k nejlepšímu.

Robird G31 - funguje ale na cyklice je to bída, vrtulka nic moc, doladit to pořádně nejde, nepřesný a nestabilní

ZYX - s tím jsem byl celkem spokojen nelétal špatně ale přesnost a preciznost nic moc, občas si dělal co chtěl

HC3SX - vrtulka perfektní ale cyklika mi nesedla, není tak "robotický" , záchranu nepoužívám

xxBary - spokojenost, vrtulka perfektní, cyklika celkem přesná, létá jako "robůtek" (na Sniperu před Spiritem)

Spirit - tak vrtulka je super srovnatelná s HC3SX, cyklika dokonalá, rychlost reakce na povely, přesnost zastavení a dokončování obratů je úchvatná, pořád jsem nevěděl co znamená cítit heli na páčkách, teď už to vím.. Stabilita, to je kapitola sama o sobě, dnes vítr 5ms a krom toho že jsem se s tím rval na kolektivu bylo to jako za bezvětří, dokonalé reakce, přesnost. Letoví projev mám hodně v levo a heli je prostě dokonale robotická a poslouchá na slovíčko, nemění sama směr letu a to i ve větru, kam to pošlu tam to letí přesně tak jak jsem to tam nasměroval a netřeba žádných korekcí, u konkurence se to musí pořád trochu korigovat, zde ne, když se dobře naletí tak to jede jako po kolejích.. Nevím co bych napsal více, třeba mě ještě něco napadne tak to doplním.. Ono se to spíše musí zažít na vlastní palce, pak je ten rozdíl znát nejvíce ;) ..


Top
 Profile  
 
 Post subject: Re: POROVNÁNÍ
PostPosted: Thu 27. Mar 2014 21:35:39 
Offline
User avatar

Joined: Sat 04. May 2013 7:31:08
Posts: 790
Location: Český Těšín
to HC3sx sedí popis přesně, uplně stejné pocity jsem mněl i já. Vrtulka fakt dobrá. Ale z kolektivem to bylo takové vláčnějši, ale chodilo to . Jak jsem to konzutovoal,bylo mi řečeno že od sawoxu nemohu moc očekávat :lol: Tak uvidím ted až dodělám LA jestli je to sawoxama nebo vyšší mocí :lol:

_________________
DC-16,Chase 360 Spirit, Sniper II Spirit, LA 700 Spirit, Agile 7,2 Spirit a nějaké letadla


Top
 Profile  
 
 Post subject: Re: POROVNÁNÍ
PostPosted: Thu 27. Mar 2014 21:48:50 
Offline
User avatar

Joined: Sun 09. Jun 2013 13:14:17
Posts: 970
Location: Plzeň
petrct wrote:
to HC3sx sedí popis přesně, uplně stejné pocity jsem mněl i já. Vrtulka fakt dobrá. Ale z kolektivem to bylo takové vláčnějši, ale chodilo to . Jak jsem to konzutovoal,bylo mi řečeno že od sawoxu nemohu moc očekávat :lol: Tak uvidím ted až dodělám LA jestli je to sawoxama nebo vyšší mocí :lol:


Nojo, Sawöx už není v módě, musíš Andersony ;) ... i když koukám na web jistých papriček a už ani ty nejsou v módě .... teď Futaba BLS a .... Sawöx ? :-))))))))))))

_________________
Spirit System (Spirit W1, RS & GTR & all the others)
Spirit Wave & JETI DS 12
http://www.habada.cz


Top
 Profile  
 
 Post subject: Re: POROVNÁNÍ
PostPosted: Thu 27. Mar 2014 21:53:41 
Offline
User avatar

Joined: Sat 04. May 2013 7:31:08
Posts: 790
Location: Český Těšín
no už jsem z pkotátkem konzultoval serva, a planuji nějaký upgrade. ale rozlítám to z těma swoxama abych poznal rozdíl . pamatuji jake to bylo z HC3sx a chci vedět jaké to bude ze spiritem, Jestli někteří nekecali že je to servama ;)

_________________
DC-16,Chase 360 Spirit, Sniper II Spirit, LA 700 Spirit, Agile 7,2 Spirit a nějaké letadla


Top
 Profile  
 
 Post subject: Re: POROVNÁNÍ
PostPosted: Thu 27. Mar 2014 21:57:30 
Offline
User avatar

Joined: Sun 09. Jun 2013 13:14:17
Posts: 970
Location: Plzeň
petrct wrote:
no už jsem z pkotátkem konzultoval serva, a planuji nějaký upgrade. ale rozlítám to z těma swoxama abych poznal rozdíl . pamatuji jake to bylo z HC3sx a chci vedět jaké to bude ze spiritem, Jestli někteří nekecali že je to servama ;)


Mě tu létá Logo 550SX se setovými Sawöx a paráda.

_________________
Spirit System (Spirit W1, RS & GTR & all the others)
Spirit Wave & JETI DS 12
http://www.habada.cz


Top
 Profile  
 
 Post subject: Re: POROVNÁNÍ
PostPosted: Thu 27. Mar 2014 22:13:22 
Offline
Site Admin

Joined: Mon 29. Apr 2013 16:06:44
Posts: 12248
Podle me jsou standard savoxy i aligny na dobre urovni. Cim nizsi velikost, tim horsi.

_________________
Spirit System developer


Top
 Profile  
 
 Post subject: Re: POROVNÁNÍ
PostPosted: Thu 27. Mar 2014 22:18:14 
Offline

Joined: Mon 13. May 2013 22:56:52
Posts: 65
Ve Sniperu Savoxy SH1250MG ;) a na to moje létání jsou perfektní, jen ty vůle.. Každopádně i s těma jsem poznal změnu jednotky.


Top
 Profile  
 
 Post subject: Re: POROVNÁNÍ
PostPosted: Thu 27. Mar 2014 22:21:08 
Offline
Site Admin

Joined: Mon 29. Apr 2013 16:06:44
Posts: 12248
To kdybys tam nahodil napr. MKS serva, tak bys poznal, jake to je o 3 levely vyse :)
Jestli je to ted dobre, tak to uz by pak muselo letat samo :D

_________________
Spirit System developer


Top
 Profile  
 
 Post subject: Re: POROVNÁNÍ
PostPosted: Thu 27. Mar 2014 22:33:47 
Offline

Joined: Mon 13. May 2013 22:56:52
Posts: 65
To si nezasloužím ;) , musím více trénovat 8-) teď bych je nevyužil :mrgreen: ..


Top
 Profile  
 
 Post subject: Re: POROVNÁNÍ
PostPosted: Thu 27. Mar 2014 23:20:21 
Offline

Joined: Sat 08. Jun 2013 12:16:46
Posts: 889
Netvrdim, ze Savox nepoleti. Ani Align servo nelita spatne. Ale jak pise Tomas. Kdyz das opravdu dobre servo, tak to leti uplne jinak.
Papricky prestaly prodavat Andersony, protoze jednoduse ve fabrice nejsou schopni udrzet kvalitu prevodovek. Uplne prvni varka byla super. Jako obvykle jsem si nabehl do dalsi varky a mel jsem problemy. Dovozce ( Emotors) to vse vyresil maximalne a serva mi slapou. Jedno servo vymenili cele a k dalsim jsem dostal prevodovky a krabicky. Tak jak jsem chtel.
Pak ale uz se musela serva vybirat, tridit atd. Proto ta 530310 nejsou ani u papricek a ani u Emotors. Je to skoda. Kdyby udrzeli kvalitu, tak je okamzite dam i do dalsich helin. Lepsi serva na cyklice jsem jeste nemel. I proti BLS 255HV je to citelne poznat.
Stejne tak jako MKS oproti Savoxum na T450. To je taky uplne jina liga. Uz jsou tam tri roky, asi. Zadne vule, nic. Ani jedno jsem jeste nemel rozebrane. Do dalsi heli planuji MKS radu X8. Ale to je docela financni darda. 200USD za kousek.


Top
 Profile  
 
Display posts from previous:  Sort by  
Post new topic Reply to topic  [ 41 posts ]  Go to page Previous  1, 2, 3, 4, 5  Next

All times are UTC + 1 hour


Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 1 guest


You cannot post new topics in this forum
You cannot reply to topics in this forum
You cannot edit your posts in this forum
You cannot delete your posts in this forum
You cannot post attachments in this forum

Search for:
Jump to:  



Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
skymiles_red v1.0.1 designed by Team -Programming forum-سيارات للبيع .