It is currently Fri 29. Mar 2024 0:58:46

All times are UTC + 1 hour





Post new topic Reply to topic  [ 2 posts ] 
  Print view Previous topic | Next topic 
Author Message
PostPosted: Tue 13. Feb 2018 18:46:29 
Offline

Joined: Thu 11. Jan 2018 20:16:40
Posts: 94
Všechny vás moc zdravím.
Chtěl bych upřimně poděkovat Spiritu p.Tomášovi.(Neodvažuji si tykat),který mi pomohl jak s nastavením,tak i s jednotkou.
Stalo se mi svojí neopatrností,že jsem do jednotky SYS-port omylem pustil S-Portu napětí a jednotka přestala reagovat.Myslel jsem že je po ní.Oslovil jsem p.Tomáše co jsem já chytrák provedl a bylo mi odpovězeno,že se nic neděje a vše jde opravit a že mám jednotku poslat zpět p.Tomášovi.Ihned jsem dostal zprávu,že jednotka je v pořádku,naprogramována,překontrolována a že mi bude zaslána zpět.
Nemám slov jak úžasná podpora a ochota je ze strany Spirita p.Tomáše a kdyby stál přede mnou,tak se opravdu třikrát pokloním.A to já normálně jen tak neudělám.
Jem rád že jsem vsadil na Spirita.Je to moje první bezpádlo a měl jsem s toho upřimně strach.Do ted jsem létal jen pádla a ted musím říct,že je to opravdu rozdíl a jsem nad míru spokojen.
Dnes jsem byl zalítnout nové nastavení a díky Integraci si už vše dokáži nastavit i na letišti.Už se v tom docela dobře vyznám a musím říct,že si tu každý podle nastavení,najde pro sebe jen to nejlepší co mu bude vyhovovat.
Dost jsem toho tady pročetl a vydím že každý začátky se u všech opakují dá se říct na stejné dotazy.
Čím víc si člověk hraje s nastavováním,tak pozná různé reakce chování.
Podle mě,fakt super jednotka a jsem štastný,že jsem do toho bezpádla šel.
Takže, za mě Spirit p.Tomáš,absolutní jednička na trhu.
Ještě jednou díky za vše a rád se zas na vás obrátím.


Last edited by Peggy on Wed 14. Feb 2018 14:38:36, edited 1 time in total.

Top
 Profile  
 
PostPosted: Wed 14. Feb 2018 8:11:32 
Offline
Site Admin

Joined: Mon 29. Apr 2013 16:06:44
Posts: 12213
Děkuji velmi za zprávu.

Jsme velmi rádi, když je někdo spokojen. Našim cílem je vždy pomáhat, dokud to nefunguje jak má. Takže ať se jedná o kohokoli, rádi pomůžeme.
Nejhorší jsou začátky, ale jakmile člověk pochopí, jak vše spolu funguje, tak to už není složité.

_________________
Spirit System developer


Top
 Profile  
 
Display posts from previous:  Sort by  
Post new topic Reply to topic  [ 2 posts ] 

All times are UTC + 1 hour


Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 1 guest


You cannot post new topics in this forum
You cannot reply to topics in this forum
You cannot edit your posts in this forum
You cannot delete your posts in this forum
You cannot post attachments in this forum

Search for:
Jump to:  



Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
skymiles_red v1.0.1 designed by Team -Programming forum-سيارات للبيع .