Spirit System
http://spirit-system.com/phpBB3/

Záchrana - pochvala
http://spirit-system.com/phpBB3/viewtopic.php?f=15&t=1181
Page 1 of 1

Author:  IvoR1 [ Sun 14. Feb 2016 20:24:22 ]
Post subject:  Záchrana - pochvala

Ahojte.
Tak včera jsem musel smeknout před záchranou ve Spiritu. Při takovém nějakém jakoby pyroflipu najednou začaly listy vydávat divný zvuk a helina šla pomalu dolů. Jenže byla zrovna v invertu, tak jsem zamáčknul záchranu, helina se metr nad zemí obrátila a trochu ztěžka dosedla. Ukázalo se, že vyskočilo očko z kuláku. Škody - pouze prasklá směrovka.
Dá se skoro říct, že Spirit umí létat i s jedním listem :D
Super.

Attachments:
Agile-bác.jpg
Agile-bác.jpg [ 190.43 KiB | Viewed 1429 times ]

Author:  dub [ Thu 23. Aug 2018 18:29:30 ]
Post subject:  Re: Záchrana - pochvala

Dneska jsem byl opět něco málo zalétat. Při 3 letu jsem nějak zratil orientaci a tušil, že je zle. Cvakl jsem záchranu a po chvilce návrat domů. V těchto 30 - ti pro mě nekonečných vteřinách se v podstatě Spirit s Geolinkem zaplatily. Velká pochvala za super výrobek , který je bezchybný a funkční. Když už jsem něvěděl jak helina letí, tak jsem prostě osud nechal na technice. Ještě jednou veliké díky. Vrtulník se ze 100metrové vzdálenosti a výšky 150m vrátil s přesností 1 m nad místo startu :shock: :shock: . Prostě boží. Kamarád co tam byl se mnou , tak jen zíral a pravil že do dalšího vrtulníku pořídí určitě Spirita. To ho utvrdilo ještě v tom, když jsem se pomocí BT moduli připojil na chytrý telefon a tam mu ukázal co lze na poli vše pohodlně nastavit :-)
Jsem si vědom toho, že kdybych nespěchal, tak se to asi nestane, ale zase jsem měl možnost celý systém otestovat a dopadlo to na výbornou. Kdyby nebylo GeoLinku a Sprita, tak nevím co by mi z mého Trexe 500X zbylo.
Pro upřesnění létal jsem nad velkým posekaným polem bez zástavby a drátů el. vedení :-)

Page 1 of 1 All times are UTC + 1 hour
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group
http://www.phpbb.com/