It is currently Thu 16. May 2024 20:36:53

All times are UTC + 1 hour





Post new topic Reply to topic  [ 5 posts ] 
  Print view Previous topic | Next topic 
Author Message
PostPosted: Sat 28. Feb 2015 2:21:48 
Offline

Joined: Sat 03. May 2014 22:28:00
Posts: 42
Zdravím, prosím o radu-nastavuji Spirit do 450- prošel jsem celé nastavení celkem v pohodě-popis jak na to je super-dík -teď k problému - při nastavení 6 st geometrie - nastavím 6 st. přesně jak je uvedeno v návodu - když však pootočím rotor o 180 st. stane se něco čemu nerozumím - úhloměr ukazuje 4 st. - poradíte mi co dělam špatně - děkuji R


Top
 Profile  
 
PostPosted: Sat 28. Feb 2015 8:26:21 
Offline
User avatar

Joined: Sun 09. Jun 2013 13:14:17
Posts: 970
Location: Plzeň
Máš oba listy stejně v nule když v záložce Serva dáš Subtrim (ladění) ? .. v tomhle bodě by jsi měl mít páky serv kolmo k hlavní ose (doladěné subtrimy), cykliku srovnanou nějakým přípravkem v rovině a táhla ke gripům listů tak, aby oba byli co nejvíce v 0°.

_________________
Spirit System (Spirit W1, RS & GTR & all the others)
Spirit Wave & JETI DS 12
http://www.habada.cz


Top
 Profile  
 
PostPosted: Sat 28. Feb 2015 9:02:37 
Offline

Joined: Sat 03. May 2014 22:28:00
Posts: 42
Dík za odpověď - listy v nule nemám - protože stopu budu serizovat až na letišti - otáčím celým rotorem s přípravkem na stejném listu - myslím že jsem na to ráno přišel - dle mého je potřeba mít středy a kolmost pák serv kolmo PŘESNĚ nikoliv přibližně - jinými slovy jsem si kolmost zlikvidoval právě subtrimy při seřizování kolmosti desky cykliky - tzn. Další podmínka je - dat přednost mech nastavení a elektronikou pouze doladit. Už mi to běží jak má - děkuji
R


Top
 Profile  
 
PostPosted: Sat 28. Feb 2015 10:14:23 
Offline
Site Admin

Joined: Mon 29. Apr 2013 16:06:44
Posts: 12251
Ahoj,

je nutne postupovat od spoda nahoru.
Nejdrive nastavit presne paky serv pomoci subtrimu aby byly co nejkolmeji ke krabickam serv.
Pote je treba nastavit presne pomoci cyclic leveleru cykliku, aby byla dokonale vodorovne.
Toto by se uz melo delat pomoci upravy delky tahel. Pokud jsou tahla presne dle manualu, melo by vse vychazet bez uprav.
A nakonec upravit delku tahel na gripech, aby byla na listech 0. Vse se muze provest v rezimu Subtrim (ladeni).

_________________
Spirit System developer


Top
 Profile  
 
PostPosted: Sat 28. Feb 2015 15:51:32 
Offline

Joined: Sat 03. May 2014 22:28:00
Posts: 42
Díky - je někdy dobré se dvakrát zeptat než jednou spadnout - jak jsem psal už to mám a postupoval jsem přesně tak jak píšete - díky - mám doma dvě krabičky a z čeho mám strach je přepnout záchranu - u elektry v režimu governor to ještě jde ale u spalovaka mám problém s plynem - dá se teď po aktulalizaci využít nějak kanál plynu ve spiritu?? Mám futabu T7c a záchranu musím řešit přes mixy proto v tom tápu ....
R


Top
 Profile  
 
Display posts from previous:  Sort by  
Post new topic Reply to topic  [ 5 posts ] 

All times are UTC + 1 hour


Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 7 guests


You cannot post new topics in this forum
You cannot reply to topics in this forum
You cannot edit your posts in this forum
You cannot delete your posts in this forum
You cannot post attachments in this forum

Search for:
Jump to:  



Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
skymiles_red v1.0.1 designed by Team -Programming forum-سيارات للبيع .