It is currently Thu 28. Mar 2024 20:12:50

All times are UTC + 1 hour





Post new topic Reply to topic  [ 20 posts ]  Go to page 1, 2  Next
  Print view Previous topic | Next topic 
Author Message
PostPosted: Wed 30. Aug 2017 11:08:47 
Offline

Joined: Tue 29. Aug 2017 16:49:57
Posts: 43
Dobrý den,

momentálně používám nastavení aktivace záchrany při poklesu pod letovou hladinu:
1) aktivace záchrany 0m až 0,5m pod letovou hladinu má méně agresivní kolektiv, než při aktivaci přepínačem na vysílačce model při mírném vlétnutí pod hladinu se srovná a začne mírně stoupat, až do letové hladiny. Nevystřelí k obloze. Pokud by toto srovnání nestačilo mám nastavený druhý stupeň.
Vypínání záchrany u tohoto stupně, mám nastavené na nulové zpoždění na letovou hladinu.
2) Druhý stupeň je agresivnější záchrana, než na přepínači při poklesu víc jak 0,5m pod letovou hladinu.
Vypínání záchrany, mám nastavené na nulové zpoždění na 0,5m pod letovou hladinu, pak přejde na první režim záchrany a plynule zastaví.
Do budoucna se budu snažit ještě propojit tyto funkce se sonarem ve výšce budou korekce prováděna barometrickým čidlem a v okamžiku, kdy vrtulník př. klesne na výšku, kde začne fungovat přesnější sonar, nebo bude otočen sonarem k zemi bude upřednostněno pro ovládání korekcí a záchrany přesnější měření sonarem.

Automatickou záchranu mám pro různě agresivní styly nastavenou na různé výšky, člověk se tak postupně může rozlétat bez stresu a rizika nárazu.

Dále se mi automatická záchrana okamžitě vypíná u obou režimů autorotace (koaxiál, 3D Akro). Při jakékoli "poruše" se mi vypíná automatická záchrany se zpožděním po akustickém a vibračním varování. Zpoždění jsem nastavil různá, pro každý letový mód zvláště, tak aby bylo po upozornění možné bezpečně dokončit letový prvek a jít rovnou na přistání. "Poruchy", které deaktivují automatickou záchranu jsou pokles napětí na libovolném článku pohonného akumulátoru, pokles napětí ve vysílačce, pokles napětí na servech, pokles napětí na gyru a přijímači, pokles síly signálu na přijímacích anténách/na vysílací anténě a vypnutí motoru.


Tato nastavení mi přijdou hodně zajímavá, protože hodně zvednou bezpečnost vyřazením chyby pilotáže př. nestihnutí zmáčknutí vypínače, popletení páček, leknutí se z rychlé aktivace, když stačí jen mírná (hlavně u začátečníků=zmírnění stresu). Dále umožní bezpečně přistát při závadě ještě, než se stane stroj neovladatelný.



Momentálně Spiritu Pro ovládám telemetrií FrSky přes příkazy ve vysílačce. Funguje to, ale má to svá omezení v rychlosti reakce a nemožnosti tlumit horizontální výkyvy způsobené větrem v letu hlavou dolu nebo v nožovém letu. Tlumení větru je použitelné jen v režimu "koaxiál".

U mě hodně fouká, bez tlumení větru mohu létat s se Spiritem Pro vrtulníkem třídy 500, až do větru 7m/sec s nárazy 11m/sec s tlumením bych mohl létat pohodlněji a ještě za silnějšího větru cca 1,5 násobku.



V roce 2015 jste psali, že Spirit Pro je možné propojit s GPS, variem???

1) Bude/je možné Spirit Pro přímo propojit s Barometrickým senzorem, sonarem pro rychlejší reakce a možnost tlumit vítr i při letu v invertu (hlavou dolu).
2) Jak probíhá vývoj přímého propojení Baro senzoru s Gyrem?
3) Bude toto propojení možné u dalších jednotek? př. µSpirit?


V případě Vašeho zajmu nabízím možnost spolupráce na testování/vývoji.



S pozdravem
Honza


Top
 Profile  
 
PostPosted: Thu 31. Aug 2017 18:58:41 
Online
Site Admin

Joined: Mon 29. Apr 2013 16:06:44
Posts: 12212
Dobrý den,

1) Ano, tento senzor bude součástí modulu, který právě připravujeme.
2) Aktualizace 2.5.0 (za pár týdnů) přinese podporu nového modulu (včetně měření tlaku).
3) To zatím není jisté, fungovat bude určitě s jednotkou Spirit Pro.

_________________
Spirit System developer


Top
 Profile  
 
PostPosted: Thu 31. Aug 2017 19:37:58 
Offline

Joined: Tue 29. Aug 2017 16:49:57
Posts: 43
Děkuji za rychlou odpověď.

O mlouvám se odpověďi č. 2) jsem nepochopil jestli součástí mobilu bude senzor SONARU pro lety v nízkých výškách i BARO pro lety vysoko.

Poukud plánujete Oba senzory určitě si počkám na řešení od Vás, pokud ne budu se snažit si něco takového sprovoznit zatím sám a časem připojím Vaše čidlo a doplním ho o SONAR.

Ptám se, abych nekupoval čidla duplicitně.


S pozdravem
Honza


Top
 Profile  
 
PostPosted: Thu 31. Aug 2017 20:09:59 
Online
Site Admin

Joined: Mon 29. Apr 2013 16:06:44
Posts: 12212
Řešení bude fungovat jak nízko tak vysoko.

Není zač ;)

_________________
Spirit System developer


Top
 Profile  
 
PostPosted: Fri 01. Sep 2017 8:43:20 
Offline

Joined: Tue 29. Aug 2017 16:49:57
Posts: 43
Děkuji


Top
 Profile  
 
PostPosted: Fri 01. Sep 2017 18:47:33 
Offline

Joined: Fri 08. Jan 2016 23:33:16
Posts: 35
Tak tohle me zajima a tesim se... Zrovna minuly tyden, kdyz sem nastihl pri blbinkach cvaknout zachranu, sem si rikal, ze mam doma vario v letadle s kterym moc nelitam a ze bych to zkusil nejak v taranisu nastavit. No a ono uz se na tom pracuje. :-) No jen sem si rikal, jake ma asi frsky vario zpozdeni a jak moc ho ovlivni proud vzduchu od rotoru. No asi tedy jeste chvili vydrzim a pockam si na vase reseni.


Top
 Profile  
 
PostPosted: Fri 27. Oct 2017 18:18:15 
Offline

Joined: Thu 21. Sep 2017 13:36:06
Posts: 78
Location: brno
Ahoj, netrpělivě sleduju toto téma a chci se zeptat jak to vypadá a jestli je nějaká naděje, že to bude chodit i s obyčejným Spiritem, děkuji za odpověd

_________________
ALZRC 450,SAB Goblin 420Sport, Aligen T-Rex 600 Nitro Pro, Graupner Mz24, RX08, TLR22-4, JETI DS-12 + Spirit RS


Top
 Profile  
 
PostPosted: Mon 30. Oct 2017 8:11:15 
Online
Site Admin

Joined: Mon 29. Apr 2013 16:06:44
Posts: 12212
Ahoj,

nadeje, ze to bude chodit s obycejnou jednotkou tady je. Pouze jeste nevime, zda budou dostupne vsechny funkce a zda bude vse fungovat spravne. Tj. budeme to vedet az po testovani. Zatim se soustredime na vyvoj s Pro jednotkou.

_________________
Spirit System developer


Top
 Profile  
 
PostPosted: Mon 13. Nov 2017 12:47:17 
Offline

Joined: Thu 21. Sep 2017 13:36:06
Posts: 78
Location: brno
Zdravím, já vím že otravuju, ale zrovna chci objednat jednotku Pro a proto se chci zeptat, jak bude vymyšlená ta věcička ohledně věci na co je toto téma. Jestli to bude již zakomponované v jednotce a nebo formou nějakého příslušenství a bude se to řešit upgradem jednotky. Abych ji nekoupil a za měsíc nevyšla nějaká modifikovaná nová krabička a já koukal jsem jak vyvoraná myš. díky

_________________
ALZRC 450,SAB Goblin 420Sport, Aligen T-Rex 600 Nitro Pro, Graupner Mz24, RX08, TLR22-4, JETI DS-12 + Spirit RS


Top
 Profile  
 
PostPosted: Mon 13. Nov 2017 15:35:58 
Online
Site Admin

Joined: Mon 29. Apr 2013 16:06:44
Posts: 12212
Bude formou přídavného modulu. Připojí se k jednotce kablíkem a nahraje nový firmware. 100% to bude fungovat se všemi Spirit Pro jednotkami.

_________________
Spirit System developer


Top
 Profile  
 
Display posts from previous:  Sort by  
Post new topic Reply to topic  [ 20 posts ]  Go to page 1, 2  Next

All times are UTC + 1 hour


Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 1 guest


You cannot post new topics in this forum
You cannot reply to topics in this forum
You cannot edit your posts in this forum
You cannot delete your posts in this forum
You cannot post attachments in this forum

Search for:
Jump to:  
cron



Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
skymiles_red v1.0.1 designed by Team -Programming forum-سيارات للبيع .