It is currently Thu 28. Mar 2024 19:32:16

All times are UTC + 1 hour





Post new topic Reply to topic  [ 49 posts ]  Go to page Previous  1, 2, 3, 4, 5
  Print view Previous topic | Next topic 
Author Message
PostPosted: Sat 08. Apr 2017 15:05:48 
Offline

Joined: Sat 03. Jan 2015 17:53:50
Posts: 67
Tak jsem zkoušel a našel jsem nějaké celkem vhodné nastavení.Zisk v tx 85 ve spiritovy násobým 1.3X, zpoždění 1, dynamika 6, piruety 170, chování se zlepšilo a už jsem i dostal na hranici přegyrování.
Toto všechno jsem dělal bez kabiny a po jejím nasazení se projev ve visu opět zhoršil (o něco) tak jsem začal přidávat zisk.Bude to chtít ještě trochu doseřídit.S kabinou jsou tam asi jiné proudy vzduchu, které to zase celé jinak ovlivňují.


Top
 Profile  
 
PostPosted: Sat 08. Apr 2017 16:07:40 
Online
Site Admin

Joined: Mon 29. Apr 2013 16:06:44
Posts: 12212
To vypada nadejne. Pokud se to s kabinou zhorsi, tak by to mohlo byt jejim klepanim (dotykanim) kabliku nebo primo jednotky. To pak zpusobi, ze se klepe i samotna jednotka (i kdyz velmi nepatrne, ale staci to).
Jinak by kabina nemela mit zadny vliv.

_________________
Spirit System developer


Top
 Profile  
 
PostPosted: Tue 20. Jun 2017 20:59:17 
Offline

Joined: Sat 03. Jan 2015 17:53:50
Posts: 67
Ahoj, po delší době potřebuji opět poradit.
Předcházející problém je snad už ok(ťuk ťuk ťuk) :-)

Dnes jsem lítal s trex550L a všiml jsem si že po přistání je smykátko vrtulky úplně u trubky.Tak jsem ho kniplem přesunul na střed a ejhle ono to samo pomaličku přejelo k trubce(heli byla na zemi, vypnutý motor a jen zapnutá baterka a ventilátor na esc) znovu jsem pohýbal smykátkem do jiné polohy a opět se přestěhovalo k trubce.
Lehké vibrace od větráku byli cítit po celé heli tak mě napadlo ho vypnout a smykátko se už nestěhovalo pak jsem větrák zapnul a zkoušel znovu pohýbat smykátkem do jiné polohy a už se nic nědělo.
Ani když jsem přišel na letiště a zapnul helinu před startem také se nic nedělo.Dělá to po přistání a za letu žádný drift nepozoruju.Podotýkám že byl velký hic tak jestli to není teplotou ve spiritovy(ono některé jednotky mi dříve driftovali i při nízkých teplotách).
Myslím že servem to nebude má 18 letů, je to setové BL855H align.??Smykátko je u trubky snad vždy po přistání ale pohybu jsem si všiml až dneska.Pohyb je pomalý a plynulý.

Zrovna se zeptám ještě na jednu věc.Hned po 550L jsem šel lítat s 450L a v jedné zatáčce mi škubl ocas tam a zpět a pak už ne.Pak jsem dal druhou baterku a udělalo to samé jen velmi jemně a pak už zase ne.Servo je align DS455M má za sebou 139 letů.Tam bych to viděl na vydřený poťák co myslíte?

Prosím o vaše názory.Děkuji.


Top
 Profile  
 
PostPosted: Wed 21. Jun 2017 5:29:43 
Offline
User avatar

Joined: Sun 09. Jun 2013 13:14:17
Posts: 962
Location: Plzeň
Jaký máš přenos mezi rx a jednotkou?
To pomalé driftování může dělat trim, neťuknul jsi si do něj za letu?
Pak by to mohla dělat příliš nízké pásmo necitlivosti kniplů ...

_________________
Spirit System (Spirit W1, RS & GTR & all the others)
Spirit Wave & JETI DS 12
http://www.habada.cz


Top
 Profile  
 
PostPosted: Wed 21. Jun 2017 6:20:26 
Offline

Joined: Sat 03. Jan 2015 17:53:50
Posts: 67
Tak mám futabu T8fg FASST a trimy jsou vsude na nule. V Tx je jeste nastaven mod MLT2 to je nejaka modulace signalu.Nikd s tim problem nebyl.Muzu se vecer podivat do diagnostiky jetli cisla nejsou tucna to by znamenalo ze tx vysila povel k pohybu ale u 450 to nedela tam jen vcera cuklo nekdy predtim to neudelalo tak nevim.


Top
 Profile  
 
PostPosted: Wed 21. Jun 2017 7:35:10 
Online
Site Admin

Joined: Mon 29. Apr 2013 16:06:44
Posts: 12212
Ahoj,

bohuzel tento problem zpusobuje pravdepodobne ten vetrak. Z nejakeho duvodu posila do BECu velky sum a ovlivnuje tak zbytek elektroniky.
Jeden zakaznik mel take stejny regulator a problem mel podobny. I kdyz vetrak drzel v ruce, ale byl zapojen, tak byl problem tam.
Nejaky filtr by snad pomohl, ale pokud tam neni vetrak nutny, tak bych ho odpojil.

Ohledne skubnuti vrtulky to lze tezko posoudit, ale je mozne, ze se neco deje v servu. Muze jit napr. o chybejici zub v prevodech. Prip. problem s prenosem dat (nejaky kablik tam prilis nedrzi) - o tom by ale melo byt hlaseni v letovem zaznamu.

_________________
Spirit System developer


Top
 Profile  
 
PostPosted: Wed 21. Jun 2017 8:29:39 
Offline

Joined: Sat 03. Jan 2015 17:53:50
Posts: 67
Já mám z reglu napájené jen serva a větrák jinak mám další bes Gryphon polaris a ten je jen pro spirita a přijímač.Tyto dva zdroje jsou spojeny jen u baterie.To se i tak ovlivňuje?

Divné je že před startem to nedělá až po přistání(zkusím to dnes odpozorovat).

Jaká je průměrná životnost serva(počet letů maketového létání ne 3D)?
Jaké servo na vrtulku bych mohl dát?Značka?Dal bych i znovu align ten co tam je.???


Top
 Profile  
 
PostPosted: Wed 21. Jun 2017 9:24:43 
Online
Site Admin

Joined: Mon 29. Apr 2013 16:06:44
Posts: 12212
Pokud větrák opravdu dělá vibrace, tak si bude jednotka myslet, že model pořád letí a je tedy ve speciálním režimu.
Pokud by na malou chvíli větrák přestal točit, přepne se do režimu, který je přítomný po zapnutí jednotky.
V tom okamžiku by mělo být po problému. Běžně by větrák ale vibrovat příliš neměl.

Běžně takové serva vydrží roky, pokud tam není jiný problém či výrobní vada. Mělo by stačit kontrolovat, zda se nějak nehřeje ihned po přistání.

_________________
Spirit System developer


Top
 Profile  
 
PostPosted: Wed 21. Jun 2017 19:04:28 
Offline

Joined: Sat 03. Jan 2015 17:53:50
Posts: 67
Tak jsem zkoušel zaviset přistát a hleděl sem na vrtulku.S ventilátorem se velice velice pomalu stěhovala k trubce.Po odpojen ventilátoru se mi zdá že to přestalo.I po vypojení násladném visu a přistání se zdá že se nic nedělo.Pak jsem to opět zkoušel s ventilátorem a zase se malinko stěhovala.
Myslím že i s ventilátorem se někdy vrtulka nehýbe je to náhodné(možná to závisí jak stabilně heli přistane, jestli stojí jen na třech bodech nebo na všech čtyřech-mám tam gumy na podvozku).Pokud není úplně stabilní můžou se ty vibrace trochu zesílit a je to.

Jinak ventilátor má docela velký chladivý účinek bez něj to je značně teplejší.

Jinak škubající servo prohlédnu ale asi ho vyměním.Už jednou mi škublo servo cykliky a to proto, že na motorku není u komutátoru uhlík ale jen pásek měděného plíšku, který se v místě styku s komutátorem asi vypálil a malá část plíšku odpadla a zkratovala komutátor s druhým plíškem.Bylo to při startu takže to jen trochu bouchlo podvozkem o zem a díky tomu jsem ale přišel nato, že celý zadní domek vrtulky je na trubce úplně volný.Šrouby nebyly zalepeny loctitem :-( takže to mohlo zkončit i hůř.


Top
 Profile  
 
Display posts from previous:  Sort by  
Post new topic Reply to topic  [ 49 posts ]  Go to page Previous  1, 2, 3, 4, 5

All times are UTC + 1 hour


Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 1 guest


You cannot post new topics in this forum
You cannot reply to topics in this forum
You cannot edit your posts in this forum
You cannot delete your posts in this forum
You cannot post attachments in this forum

Search for:
Jump to:  



Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
skymiles_red v1.0.1 designed by Team -Programming forum-سيارات للبيع .