It is currently Thu 28. Mar 2024 15:05:27

All times are UTC + 1 hour





Post new topic Reply to topic  [ 6 posts ] 
  Print view Previous topic | Next topic 
Author Message
PostPosted: Sat 30. Apr 2016 10:00:23 
Offline

Joined: Thu 30. Jul 2015 8:33:02
Posts: 3
Pár krát sa mi stalo, že pri záchrane mi pretočilo volnobežku. Podľa môjho názoru to je aj tým že mám nastavené veľké výchylky a tým pádom to dostane poriadne na frak. Nebolo by možné, že by sa dala nastavovať priamo v záchrane aj maximálna výchylka cykliky? Presne tak ako nastavujem kolektív tak by som si dokázal nastaviť aj cykliku. Myslím percentuálne súčasne všetky 3 serva. Robí mi to len na 600-ke.


Top
 Profile  
 
PostPosted: Sat 30. Apr 2016 10:45:00 
Offline

Joined: Sun 12. May 2013 11:14:07
Posts: 14
Spirit přece umožňuje nastavit jak velká má být výchylka při zapnutí "záchrany" Je to položka "kolektiv záchranného systému" a tam můžeš v procentech určit, jak moc začne heli stoupat při zapnuté záchraně. Viz. návod str. 45-47


Top
 Profile  
 
PostPosted: Sat 30. Apr 2016 10:58:35 
Offline

Joined: Thu 30. Jul 2015 8:33:02
Posts: 3
Ono však práve to ide nastaviť len kolektiv. Ale ja by som uvítal keby dokážem nastaviť všetky 3 servá. Kolektiv, krídelka a výškovku. Už mám nastavené 3 jednotky takže viem ako fungujú. Mne len ide o to keď dám záchranu a som dole hlavou tak to dostane takú pecku ako hrom. Tým pádom by som nastavil stúpanie a aj rýchlosť otočenia heli.


Top
 Profile  
 
PostPosted: Sat 30. Apr 2016 11:34:17 
Offline

Joined: Sun 12. May 2013 11:14:07
Posts: 14
Nějak se v tom ztrácím.... přeci nastavením rozsahu kolektivu upravuješ najednou výchylky všech tří serv. Nedokážu si představit nastavovat to po jednom servu, stačila by menší chybná odchylka jednoho z nich a heli by v záchraně šla šejderm. Ty asi myslíš něco jako zpomalení reakce serv - pokud se nepletu, něco podobného Zek zkoušel ve starších verzích a neosvědčilo se to.


Top
 Profile  
 
PostPosted: Sat 30. Apr 2016 11:49:13 
Offline

Joined: Thu 30. Jul 2015 8:33:02
Posts: 3
Ako ja to nemyslím nastavovať samostatne. Je jasné že kolektiv ti zdvýha celú cykliku. Presne ako keď pri nastavovaní seriev nastavuješ maximálne výchylku tak by si ju v položke STABI pri záchrane vedel znížiť. Heli by tým pádom nepretočilo tak agresívne. Ako som písal pár krát mi to fungovalo perfektne, ale keď už som strhal 3 volnobežku bolo by to treba vyriešiť. Skúsil som tam teraz osadiť volnobežku od KDE a uvidíme aké to bude.


Top
 Profile  
 
PostPosted: Sat 30. Apr 2016 13:45:58 
Offline
Site Admin

Joined: Mon 29. Apr 2013 16:06:44
Posts: 12210
Moznost jak ovlivnit max. uhel cykliky tu je - tento parametr je sdileny i pro bezny let.
Je v Limity - Rozsah Kridelek/Vyskovky.
Pokud k problemu dochazi i behem zachrany, urcite muze nastat i behem bezneho letu. Takze je lepsi to omezit celkove (ale ne prilis moc).

V kazdem pripade, volnobezka by nemela v zadnem pripade proklouznout. Pokud ano, ihned by se mela vymenit za novou. Jinak dojde brzy k dalsim problemum :(
Takze co se tyka nastaveni, spise bych to tak nechal a resil to mechanicky. Kazda heli by to mela zvladnout bez potizi.

_________________
Spirit System developer


Top
 Profile  
 
Display posts from previous:  Sort by  
Post new topic Reply to topic  [ 6 posts ] 

All times are UTC + 1 hour


Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 1 guest


You cannot post new topics in this forum
You cannot reply to topics in this forum
You cannot edit your posts in this forum
You cannot delete your posts in this forum
You cannot post attachments in this forum

Search for:
Jump to:  



Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
skymiles_red v1.0.1 designed by Team -Programming forum-سيارات للبيع .